top of page

Sadraudzība ar Uppsalas golfa klubu ir sākusies

Golfa kluba “Viesturi” valde 2020. gada 26.novembrī iesniedza Jūrmalas Domei pieteikumu atbalstīt vienu no Latvijas labākiem jaunajiem golferiem, kluba biedru Stefanu Sprūdžu. Atbalsts tika saņemts un 2021.gadā Stefans nomainīja treneri Spānijā pret treneri no Zviedrijas Ronie Anderssonu, kurš vada RIG gymnasiet Golf Uppsala. Ģimnāzijā mācības notiek attālināti. Sadarbība turpinās jau divus gadus un, cerams, ka arī 2023.gadā.


Mērķis sadarbības veidošanai ir ne tikai iepazīties ar apmācības veidu un iespējām, bet arī spēlēt vairākos Eiropas turnīros. Bija vairāki mēģinājumi uzsākt reālu sadarbību, bet apmācības plānošana Zviedrijā parasti ir 2-3 gadus uz priekšu. Kad 2022.gada augustā saņēmām ielūgumu 24.-25.09 piedalīties ar Viesturu kluba jauniešiem turnīrā un iepazīties ar treniņu metodiku, testiem, rezultātu analīzi un citiem aspektiem-kā arī spēlētāju fiziskā un garīgā sagatavošana un noturība.


UGK Touren Omg 7 - Final Turnīra rezultāti pieejami šeit.

Kluba jauniešu komanda tika komplektēta no kluba biedriem Gatis un Madara Valteri, Adriāns Elksnis, un kā komandas vadītāju valde iecēla Sandru Opīti. Visi viņi ir Mārupes novada iedzīvotāji, un klubs lūdza Mārupes finansiālu atbalstu.


Otrs uzdevums ir sadraudzības uzsākšana ar Uppsalas golfa klubu. Līguma projekts paredz ne tikai bērnu un jauniešu apmaiņas, bet arī sieviešu kluba, mediju kluba, studentu un senioru spēlētāju piedalīšanos apmaiņas programmās. 2023.gadā sadraudzības ietvaros mēs varētu uzaicināt Uppsalas golferus uz Larsa Jonssona piemiņas turnīru.

Visus, kurus interesē sadarbība ar Uppsalas golfa klubu, zvanīt Sandrai Opītei.

Comments


bottom of page