top of page
Image-empty-state.png

DAIGA PUISĪTE

Viesturi” jau 20 gadus ir kā mūsu ģimenes otrās mājas. Golfa laukums ar burvīgajiem vasaras vakariem, putnu dziesmām, ievu smaržu un azartisko spēli paņēma mūs savā varā uzreiz. Mazā guļbaļķu mājiņa ar mūsu mīļajām Valentīnu Ozoliņu (kura mūs tagad jau vēro no mākoņa maliņas), Sandru Opiti un, protams, saimnieci Ausmiņu ar viņas gardi gatavotajām pusdienām (īpaši kotletītēm) bija tā vieta, kur mūs vienmēr mīļi gaidīja. Īpašs paldies viņām jāsaka par mūsu meitām, kuras „Viesturos” pavadīja augas vasaras un tur arī spēra pirmos soļus golfā trenera Valda Liepiņa vadībā.

Mūsu ģimenē pirmais golfu sāka spēlēt Aldis. Es pirmo s zonu biju kedija statusā, jo biju no tām, kuras apgalvoja, ka nekad, nekad ar golfu nenodarbosies. Pēc gada Aldis nopirka man nūjas un teica, ka jāspēlē pašai. Un tas bija liktenīgi. Tagad savu dzīvi bez golfa nevaru iedomāties. Nu, un tad nekas cits neatlika, kā iesaistīt golfā arī meitas, lai visi varētu pavadīt brīvdienas kopā, svaigā gaisā un sportiskās aktivitātēs.

Jau skolas laikā meitas aktīvi piedalījās mūsu laukumu organizētajās sacensībās, vairākkārt ieguva Latvijas čempionu titulus, tika iekļautas Latvijas golfa izlasē un veiksmīgi nesa valsts vārdu pasaulē. Krista pēc 1.ģimnāzijas absolvēšanas devās uz ASV studēt Teksasas Valsts universitātē un tika iekļauta tās golfa komandā ar pilnu stipendiju. Pēc gada arī Māra pēc 1.ģimnāzijas pievienojās māsai ASV tajā pašā universitātē un golfa komandā. Tas bija laiks, kurā izkristalizējās Kristas vēlme iekļūt profesionālajā golfā, un tas arī izdevās. Savukārt Māra saprata, ka profesionālais golfs nav viņas aicinājums, un pēc universitātes viņa sāka strādāt Ostinā IT kompānijā, kur veiksmīgi veido karjeru.

bottom of page