top of page
Image-empty-state.png

GUNTIS GAILIS

Manas gaitas golfā sākās 20 gadus atpakaļ, kad Agris Šalmis mani ieintriģēja iziet ar viņu deviņas bedrītes „Viesturos” un pavērot, „kā tas viss notiek” golfa spēlē. Kādus divus gadus mēs no- darbojāmies Plakanciema golfa klubā „Meistars”, kur es iepazinos ar Aigaru Ķikutu, Ivaru Eniņu, Andri Rodzi un citiem. Atmiņā palikusi mūsu viesošanās Kauņas golfa klubā ar kalnaino reljefu, milzīgo vaļējo kamīnu medību namā, kā arī spirta uzlējumu brieža ragu un ozolkoka klucīšiem un dzeršana no bizoņa raga. Ap 2003.gadu es jau pastāvīgi pārgāju uz golfa klubu „Viesturi”.

Savukārt ar golfa spēli es „saindēju” dakteri Lehu Luginski, kurš ātri vien mani pēc HCP krietni vien apsteidza un tagad diemžēl mūs pameta, lai uz golfu noraudzītos no debesīm. Savukārt es nekad neaizmirsīšu 2005.gadu, kad mēs pāru spēlē kopā ar Lehu Luginski uzvarējām „Viesturu” kausa turnīrā, iegūstot tiesības divas dienas iemēģināt jauno „SAAB” auto. Tas bija spilgts turnīra noslēgums.

Lai ziemas sezonā nepazustu iemaņas, mūsu pastāvīgā golferu grupiņa, kurā bez manis piedalījās arī Gunārs Pīlādzis, Lehs Luginskis, Kazimirs Šļakota, Armands Krāģis, Jānis Jurkāns, bet pēdējos gados arī Romāns Olimpijuks, Kārlis Cinītis, Vjačeslavs Kuziščins un Valdis Garoza, ir spēlējusi dažādos un neaizmirstamos laukumos Ēģiptē, Tenerifē, Turcijā, Spānijā, Portugālē un Kiprā. No kurioziem atmiņā palicis brīdis, kad Gunāra Pīlādža un Vjačeslava Kuzisčina elektriskie ratiņi kā sarunājuši vienlaicīgi iebrauca grāvī 4.bedrītē, lai gan abi kungi bezcerīgi metās ratiņus noķert. Bet neveiksmīgi...

Golfs sevi ir pierādījis kā spēli ar azarta, sevis apliecināšanas,
laba garastāvokļa un garantēti lieliskas kompānijas satikšanos
perfekti sakoptā vidē un svaigā gaisā.

bottom of page