top of page
Image-empty-state.png

KĀRLIS CINĪTIS seniors

Mans ceļš golfā sākās 1992.gadā, kad sāku sadarbību ar saviem biznesa partneriem Zviedrijā, Upsalas pilsētā. Visi partneri spēlēja golfu un uzaicināja uz pusdienām golfa klubā. Pamēģināju sist un ripināt, bet man šī spēle likās lieka laika nosišana, dzenājot bumbiņu.

Vajadzēja notikt „Latvijas Krājbankas” kraham 2011.gada novembrī... Veselība var mainīt cilvēka dzīvi. Asinsspiediens tika iedragāts neatgriezeniski, un zāļu dzeršana varēja kļūt par visa atlikusšā laika nodarbi, ja ārste man neieteiktu atrast tādu hobiju, kas nebūtu saistīts ar stresu un ikdienas darbu. Aizbraucu uz atpūtu Bali salā, un viesnīcā bija golfa laukums, kurā aizgāju uz pirmo nodarbību. Atbraucu mājās, un mans ceļš veda uz Salienas golfa klubu, kur pirmais treneris Valdis Liepiņš man 62. mūža gadā iemācīja sākt labāko veselības atjaunošanas spēli.

Golfs nav tikai spēle – tas ir dzīvesveids, kurā var atrast to, ko cilvēks pat nevar iedomāties, ja visapkārt izveidojies nepareizs priekšstats, ka tā ir tikai bagātnieku, senioru no- darbošanās, bezjēdzīga laika nosišana, izrādīšanās un nau- das izdošana.

Šogad pasaule ir nospiesta uz ceļiem, un to paveicis vien- kāršs vīruss, lai atgādinātu mums par vērtībām. Veselība un laiks ir vienas no pamatvērtībām, kuras man lika pārvērtēt dzīves ritmu un atklāt savu ceļu uz golfa laukumu. Cīņa ar sevi, ar laukumu, ar flaita partneriem, ar handikapu un laika apstākļiem, lai dabiskā vidē saglabātu un uzlabotu veselību, – vai tas nevarētu būt tas mērķis, ko Skandināvijas valstis sen sapratušas?

bottom of page