top of page
Image-empty-state.png

PĒTERIS KĀRLIS ELFERTS

„Viesturi” ir golfa oāze! Man vienmēr paticis šajā laukumā spēlēt agri no rīta pirms došanās uz darbu, reizēm pat tad, kad tas vēl nav atvērts. Laukums un grīni pārklāti ar rasu, reizēm ir viegla migla, reizēm esmu kopā ar briežiem, stirnām, lapsām un bebriem. Domāju, ka „Viesturu” oāzē esmu tuvu iepazinis katru krūmu, koku un ūdens šķērsli. Man bija tas gods strādāt kluba valdē kopā ar Robertu Gravu, Jāni Bankoviču un Aigaru Strausu.

Atceros, ka izdevām brošūru par golfu un laukumu, lai popularizētu gan spēli, gan „Viesturus”. Brošūrā bija dažādi forši ar golfu saistīti izteikumi – tika citēts Čērčils un arī izdomāti vārdi, kas tika piedēvēti Kārlim Ulmanim.

Mani vienmēr uzrunājis „Viesturu” ģimeniskums. Pirmajos gados to panāca Pēteris Vanags un Sandra Opite. Vēlāk spēlētājus vienmēr laipni sagaidīja ilggadējais kluba prezidents Gunārs Pīlādzis un smaidīgās darbinieces. Ļoti vēlētos vēl ilgi „Viesturos” spēlēt golfu – ieteicams, laukumā, kas paplašināts līdz 18 bedrītēm, kā arī ar papildu izsišanas vietām. Lai labi ripo!

bottom of page