top of page
Image-empty-state.png

VALDIS GAROZA

Pirmo reizi golfa nūju paņēmu rokās 2015.gadā, lai gan sports man nav bijis sveās: esmu basketbolists, arī basketbola tiesnesis. Esmu golfā atguvis veselību – droši varu teikt, ka manā gadījumā tas darbojas dziedējoši. Golfs mani savāc, organizē, disciplinē, turklāt esmu dabā, svaigā gaisā, nosauļojies un mierīgā gaisotnē. Golfs iemāca būt precīzam, mērķtiecīgam, iemāca komunicēt ar cilvēkiem, būt pieklājīgam. Golfa laukumā esmu izzinājis sevi. Golfu var spēlēt arī viens pats, un tas pat šķiet interesanti. Zinu daudzus, kuri labprāt trenējas un spēlē vienatnē, piemēram, Latvijas Universitātes bijušais rektors Mārcis Auziņš – viņu daudzreiz satieku spēlējam vienatnē.

„Viesturi” pilnībā atbilst nosaukumam „ģimenisks laukums”, visi šeit šķiet kā ģimenes locekļi, viens otru pazīstam. Nedaudz žēl, ka tajā ir tikai deviņas bedrītes.

„Viesturos” spēlēju neilgu laiku, bet laukumā esmu jau izcīnījis četrus kausus. Piedalos Rīgas Rotari kluba turnīros, arī Kalpaka kausa izcīņā, kurā maksa par dalību turnīrā tiek ziedota Oskara Kalpaka māju uzturēšanai. Šos turnīrus iedibināja „Jumavas” vadītājs Juris Visockis.

bottom of page